Wylewki anhydrytowe

Proponujemy Państwu profesjonalne usługi budowlane, realizowane przez doświadczonych fachowców, którzy z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Jesteśmy partnerem niemieckiej firmy Wolplan, specjalizującej się w produkcji takich wyrobów, jak wylewki anhydrytowe (samopoziomujące) – wytrzymałe, odporne na działanie niekorzystnych czynników i doskonale sprawdzające się w swojej roli.

Produkowane pod pełną kontrolą.

Podczas wykonywanych prac sięgamy po najlepsze surowce, pochodzące od renomowanych producentów. Tym samym, mogą Państwo mieć pewność, że stosowane wylewki anhydrytowe Wolplan spełniają wyśrubowane normy (DIN/PN – EN13813). Proces technologiczny, podczas którego łączone są poszczególne składniki, jest objęty ścisłą kontrolą jakości oraz nadzorem laboratoryjnym.

wylewki_a1

Solidne oparcie.

Proponowane przez nas rozwiązania odgrywają bardzo ważną rolę – stanowią fundament, na którym można bezpiecznie oprzeć właściwą powierzchnię użytkową, bez obaw o jej uszkodzenie podczas codziennej eksploatacji.

Wylewka anhydrytowa posiada szereg wyjątkowych właściwości – jest samopoziomująca i samorozlewna. Nieszczególnie skomplikowana aplikacja, rewelacyjna gładkość oraz równomierność, to jedne z wielu atutów tego materiału.

Stanowią idealny fundament dla następujących wykończeń podłóg i posadzek:

  • kamiennych,
  • drewnianych,
  • z płytek ceramicznych,
  • z żywicy epoksydowej,
  • klejonych,
  • pływających,
  • a także jako element konstrukcyjny w obiektach wyposażonych w ogrzewanie podłogowe.

Wylewka anhydrytowa tworzy szczelną podstawę, ma zwartą strukturę charakteryzującą się jednolitością, a także dobrą przewodnością cieplną. Jest bardzo wytrzymała, dlatego nie ma potrzeby aplikowania zbyt grubej warstwy. Przy optymalnym rozłożeniu wszystkie parametry techniczne zostają zachowane. Podkład tego typu jest więc solidny i bardzo wydajny, a co ważne – stabilizuje elementy instalacji odpowiedzialnej za rozprowadzenie ciepła.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat realizacji inwestycji z użyciem wylewki anhydrytowej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z pracownikami biura naszej firmy. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów z Warszawy, jak i okolic.