Wylewki betonowe agregatem

Stosowane przez nas metody i techniki wykończeniowe pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów, co sprawia, że Klienci chętnie korzystają z naszych usług. Posiadamy duże doświadczenie w branży, co przekłada się na jakość oraz profesjonalne podejście do każdego realizowanego zlecenia.

Specjalizacją firmy są, między innymi, maszynowe wylewki betonowe, realizowane przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Wśród wykorzystywanych przez fachowców podczas codziennej pracy urządzeń, znajdują się również wyjątkowo skuteczne, spalinowe mixokrety, pozwalające na szybkie i sprawne uformowanie powierzchni w poziomie. Dzięki temu, maszynowe wylewki betonowe mają nie tylko pożądaną konsystencję, ale też są równomiernie rozprowadzone w odpowiednich miejscach.

Aby w pełni uzyskać podłoże przystosowane do jego przyszłej funkcji, odpowiednio przygotowujemy dany obszar pod względem hydroizolacji oraz termoizolacji. Stosowane są tutaj powszechnie znane i niewymagające szczególnych nakładów finansowych materiały:

  • czarna folia,
  • styropian lub wełna mineralna.

Następnie nasi pracownicy sięgają po mixokreta, niezbędnego do wykonania wylewki betonowej. W ramach prac wykończeniowych, gotowa powierzchnia jest też wygładzana maszynowo w procesie zacierania, co ma duże znaczenie dla jej żywotności – ograniczy skutecznie wykruszanie się drobnych elementów.

Co ważne, mixokret jest sprzętem, który pozostawia tak wygładzoną posadzkę, że betonu nie trzeba już dodatkowo wyrównywać. Eliminuje to konieczność sięgnięcia po inne, specjalne maszyny oraz masy w kolejnym etapie – co wiąże się z dużą oszczędnością.

Serdecznie zapraszamy Klientów z Warszawy oraz okolic, którzy planują realizację inwestycji budowlanej i pragną sięgnąć po nowoczesne rozwiązania oraz usługi świadczone przez profesjonalną firmę. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia wszystkich szczegółów.