Wylewki maszynowe

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie usług budowlanych i rozlewki jastrychu na posadzkę. Dzięki doświadczonemu zespołowi i maszynom, które używamy, nasze prace budowlane są dokładne i profesjonalnie.

Wybierając nas, wybierasz firmę która:

  • działa w zgodzie z wszelkimi normami dotyczącymi BHP,
  • zlecenia podejmuje profesjonalnie, w zgodzie ze sztuką budowlaną,
  • Używa sprawdzonych technologii, która spełnia odpowiednie normy i wymagania (np. dotyczące parametrów wytrzymałościowych podkładów podłogowych),
  • Korzysta ze sposobów zwiększających higienę i bezpieczeństwo w pracy (wykorzystujemy do prac m.in. wełnę mineralną, styropian czy folię zabezpieczającą),
  • Pracuje szybko, sprawnie i dokładnie.

Nasze wylewki maszynowe prowadzimy na terenach Częstochowy, Warszawy, Łodzi i okolic.

Wykorzystujemy jedynie najnowsze materiały i technologie. Korzystamy ze specjalistycznego Mixokreta spalinowego, który umożliwia profesjonalną wylewkę posadzki. Dzięki maszynie praca przebiega sprawnie i szybko, a jednolitość i poziom materiału jest taki sam na całej powierzchni. Tradycyjnymi metodami jest trudno otrzymać odpowiedni poziom wylewki, a praca przy użyciu betoniarek jest bardzo czasochłonna.

Mixokret to profesjonalne urządzenie, które pozwala na mieszanie masy i za pomocą specjalnej rury, wylewanie jej w docelowym obszarze. Powierzchnia po takiej operacji jest samopoziomująca i nie wymaga dodatkowego wyrównywania. Dzięki temu oszczędzamy pieniądze na ewentualnych, kolejnych wylewkach i czas na poprawkach. Wymagane jest jedynie lekkie wygładzenie maszynowe, dzięki któremu podłoże zyskuje na wytrzymałości, ponieważ ogranicza ewentualne pęknięcia i kruszenie materiału. Wylewka maszynowa może być rozprowadzona na powierzchni z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. Wykorzystujemy również materiały pomagające izolować powierzchnię przed temperaturą i wodą.